Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Zimmari-Cup 2    Tulostuspäivämäärä  13 marraskuu 2021   
  Kilpailun paikkakunta  Kempele    Tulostusaika  19:27   
  Järjestäjä  Kempeleen Pyrintö         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 marraskuu 2021         
 
 
Laji 1, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Noora Haikola  2011  Kempeleen Pyrintö    44.69  1:37.13  2:29.60    3:19.60   
Malla Määttä  2010  Kempeleen Pyrintö    49.44  1:46.63  2:45.13    3:41.30   
                     
 
Laji 2, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Veikka Palo  2009  Kempeleen Pyrintö    44.81  1:36.06  2:28.53    3:16.13   
Julius Hilli  2008  Kempeleen Pyrintö    46.67  1:37.61  2:32.48    3:24.81   
Leevi Rasila  2009  Kempeleen Pyrintö    49.42  1:46.91  2:45.44    3:42.63   
Jalo Anttonen  2007  Kempeleen Pyrintö    50.95  1:48.66  2:46.66    3:43.08   
Veikka Niku  2008  Kempeleen Pyrintö    52.37  1:51.99  2:53.81    3:54.60   
                     
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Milla Marttila  2005  Kempeleen Pyrintö            31.57   
Ada-Sofia Juntunen  2008  Kempeleen Pyrintö            34.80   
Anni Pihlaja  2009  Kempeleen Pyrintö            35.78   
Moona Vahe  2009  Kempeleen Pyrintö            36.74   
Loviisa Niemelä  2009  Kempeleen Pyrintö            39.29   
Minja Kelloniemi  2009  Kempeleen Pyrintö            40.73   
Peppi Ketolainen  2012  Kempeleen Pyrintö            50.13   
                     
 
Laji 4, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Tuomo Strömmer  2007  Kempeleen Pyrintö            30.00   
Veikka Räty  2010  Kempeleen Pyrintö            51.58   
Pauli Koukkula  2010  Kempeleen Pyrintö            53.58   
Petter Alaric Jolma  2010  Kempeleen Pyrintö            54.77   
                     
 
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Anni Moilanen  2006  Kempeleen Pyrintö    35.35  1:16.77  2:07.47    2:46.32   
Fanni Emilia Törmänen  2006  Kempeleen Pyrintö    37.59  1:22.11  2:12.29    2:51.17   
Angelica Helena Kristiina Kärki  2006  Kempeleen Pyrintö    37.60  1:20.76  2:12.11    2:51.46   
Emma Hakkarainen  2008  Kempeleen Pyrintö    43.84  1:30.23  2:23.87    3:05.98   
Emilia Risto  2009  Kempeleen Pyrintö    47.06  1:40.98  2:41.56    3:29.14   
Milea Poropudas  2012  Kempeleen Pyrintö    53.05  1:53.31  2:56.67    3:50.68   
Milla Mikkonen  2008  Kempeleen Pyrintö            DNS   
                     
 
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Veikka Niku  2008  Kempeleen Pyrintö    46.44  1:41.00  2:39.70    3:24.56   
Elias Salmela  2011  Kempeleen Pyrintö    46.17  1:37.80  2:39.25    3:24.70   
Veeti Palo  2007  Kempeleen Pyrintö            DNS   
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Laura Haikola  2009  Kempeleen Pyrintö    41.05        1:25.57   
Ada-Sofia Juntunen  2008  Kempeleen Pyrintö    43.76        1:31.06   
Neea Huhtala  2009  Kempeleen Pyrintö    49.67        1:44.35   
Inga Kangas  2010  Kempeleen Pyrintö    55.62        1:52.93   
Luna Piirainen  2011  Kempeleen Pyrintö    57.93        2:00.92   
                     
 
Laji 8, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Tuomo Strömmer  2007  Kempeleen Pyrintö    35.32        1:11.70   
Jalo Anttonen  2007  Kempeleen Pyrintö    49.16        1:40.88   
                     
 
Laji 9, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anni Pihlaja  2009  Kempeleen Pyrintö            40.57   
Emilia Risto  2009  Kempeleen Pyrintö            44.21   
Hilla Määttä  2012  Kempeleen Pyrintö            50.62   
Alisa Pitkänen  2011  Kempeleen Pyrintö            1:00.03   
                     
 
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Leevi Rasila  2009  Kempeleen Pyrintö            41.14   
Veeti Palo  2007  Kempeleen Pyrintö            DNS   
                     
 
Laji 11, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Neela Poropudas  2009  Kempeleen Pyrintö    1:17.53  2:40.88  4:02.06    5:20.59   
Sanna Törmä  2008  Kempeleen Pyrintö    1:19.50  2:45.78  4:12.48    5:33.82   
Elviira Sanaksenaho  2009  Kempeleen Pyrintö    1:22.27  2:53.31  4:24.13    5:50.88   
Noora Haikola  2011  Kempeleen Pyrintö    1:22.01  2:53.86  4:25.55    5:52.76   
                     
 
Laji 12, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Julius Hilli  2008  Kempeleen Pyrintö    1:18.08  2:44.36  4:12.33    5:33.39   
Veeti Palo  2007  Kempeleen Pyrintö            DNS   
                     
 
Laji 13, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anni Moilanen  2006  Kempeleen Pyrintö            41.27   
Fanni Emilia Törmänen  2006  Kempeleen Pyrintö            41.44   
Kerttu Törmälä  2005  Kempeleen Pyrintö            44.62   
Angelica Helena Kristiina Kärki  2006  Kempeleen Pyrintö            45.56   
Emma Hakkarainen  2008  Kempeleen Pyrintö            46.08   
Sanni Törmänen  2009  Kempeleen Pyrintö            50.78   
Milea Poropudas  2012  Kempeleen Pyrintö            54.60   
Minja Kelloniemi  2009  Kempeleen Pyrintö            56.07   
Olivia Palo  2012  Kempeleen Pyrintö            56.53   
10  Riina Rasila  2012  Kempeleen Pyrintö            59.50   
11  Luna Piirainen  2011  Kempeleen Pyrintö            1:07.59   
Eveliina Seppänen  2008  Kempeleen Pyrintö            DNS   
                     
 
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Veikka Palo  2009  Kempeleen Pyrintö            43.14   
Veikka Räty  2010  Kempeleen Pyrintö            55.96   
Viljami Väyrynen  2012  Kempeleen Pyrintö            58.59   
Petter Alaric Jolma  2010  Kempeleen Pyrintö            1:10.66   
Veeti Palo  2007  Kempeleen Pyrintö            DNS   
Otto Savolainen  2010  Kempeleen Pyrintö            DSQ   
  SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä               
                     
 
Laji 15, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Neela Poropudas  2009  Kempeleen Pyrintö    39.11  1:25.05  2:11.55    2:56.09   
Laura Haikola  2009  Kempeleen Pyrintö    41.27  1:29.71  2:20.56    3:09.32   
                     
 
Laji 17, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Milla Marttila  2005  Kempeleen Pyrintö            35.35   
Sanna Törmä  2008  Kempeleen Pyrintö            40.22   
Elviira Sanaksenaho  2009  Kempeleen Pyrintö            40.60   
Moona Vahe  2009  Kempeleen Pyrintö            44.30   
Linnea Mäkitalo  2009  Kempeleen Pyrintö            50.49   
Sofia Udelius  2011  Kempeleen Pyrintö            51.35   
Henna Rautio  2012  Kempeleen Pyrintö            52.17   
Milea Poropudas  2012  Kempeleen Pyrintö            53.58   
Olivia Palo  2012  Kempeleen Pyrintö            1:00.07   
Milla Mikkonen  2008  Kempeleen Pyrintö            DNS   
Neela Poropudas  2009  Kempeleen Pyrintö            DNS   
Alisa Pitkänen  2011  Kempeleen Pyrintö            DSQ   
  SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 18, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Julius Hilli  2008  Kempeleen Pyrintö            37.37   
Elias Salmela  2011  Kempeleen Pyrintö            44.64   
                     
 
Laji 19, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Neea Huhtala  2009  Kempeleen Pyrintö    41.47        1:26.99   
Malla Määttä  2010  Kempeleen Pyrintö    42.85        1:30.96   
Linnea Mäkitalo  2009  Kempeleen Pyrintö    43.76        1:31.44   
Sofia Udelius  2011  Kempeleen Pyrintö    44.60        1:32.42   
Hilla Määttä  2012  Kempeleen Pyrintö    46.21        1:34.16   
Inga Kangas  2010  Kempeleen Pyrintö    46.86        1:35.82   
Peppi Ketolainen  2012  Kempeleen Pyrintö    51.54        1:52.53   
Luna Piirainen  2011  Kempeleen Pyrintö    51.83        1:54.91   
Loviisa Niemelä  2009  Kempeleen Pyrintö            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 20, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Leevi Rasila  2009  Kempeleen Pyrintö    36.17        1:18.57   
Veikka Niku  2008  Kempeleen Pyrintö    40.10        1:25.36   
Viljami Väyrynen  2012  Kempeleen Pyrintö    53.38        1:46.49   
Veikka Räty  2010  Kempeleen Pyrintö    51.93        1:54.43   
Otto Savolainen  2010  Kempeleen Pyrintö    55.05        2:00.73   
Veeti Palo  2007  Kempeleen Pyrintö            DNS   
                     
 
Laji 21, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Kerttu Törmälä  2005  Kempeleen Pyrintö    40.37  1:23.65  2:07.77    2:50.27   
Noora Haikola  2011  Kempeleen Pyrintö    44.23  1:34.32  2:23.64    3:10.42   
                     
 
Laji 23, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Ada-Sofia Juntunen  2008  Kempeleen Pyrintö    1:40.69  3:21.21  5:16.08    6:42.63   
Elviira Sanaksenaho  2009  Kempeleen Pyrintö    1:37.65  3:22.03  5:10.80    6:42.63   
                     
 
Laji 25, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Laura Haikola  2009  Kempeleen Pyrintö    41.81        1:27.71   
Moona Vahe  2009  Kempeleen Pyrintö    50.48        1:44.58   
Inga Kangas  2010  Kempeleen Pyrintö    57.74        2:01.25   
Olivia Palo  2012  Kempeleen Pyrintö    59.10        2:02.70   
Peppi Ketolainen  2012  Kempeleen Pyrintö    1:00.79        2:03.57   
Alisa Pitkänen  2011  Kempeleen Pyrintö    58.33        2:03.59   
Sofia Udelius  2011  Kempeleen Pyrintö    59.26        2:04.10   
Hilla Määttä  2012  Kempeleen Pyrintö            DSQ   
  SW 7.1 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen               
                     
 
Laji 26, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Jalo Anttonen  2007  Kempeleen Pyrintö    50.30        1:48.30   
Viljami Väyrynen  2012  Kempeleen Pyrintö    1:02.37        2:07.50   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  13 marraskuu 2021 
Lisenssinhaltija: Kempeleen Pyrintö  Tulostusaika  19:27